V sobotu 26. dubna se naše dvě družstva mladších žáků zúčastnila štafetových závodů konaných na atletickém stadionu v Nymburce. Pro některé členy týmů to byla vůbec první zkušenost se závodní atmosférou, jiní již dobře věděli, co je čeká. Soutěžilo se ve štafetě 4×60 metrů, štafetě dvojic a ve štafetě CTIF, které jsou součástí celoročních závodů PLAMEN.
V neděli 27.4. se na štafety vydal také tým starších žáků. Už dobře věděli, co je čeká, a s chutí se pustili do závodu. Během všech šesti pokusů se na startu potkávali s týmem z Velenky, kterému byli neustále v patách.

Napsat komentář