BUDIMĚŘICE – Všechlapská hasičská družstva vyrazila do Budiměřic, kde se konal Memoriál Františka Říhy a Bohumila Jeníka. Soutěž v požárním útoku přilákala řadu týmů z okolí, a naši hasiči se
neztratili.
Velkou radost udělala přípravka, která si domů přivezla pohár
za skvělé třetí místo. Mladší i starší žáci bojovali s velkým
nasazením a nakonec obsadili shodně 7. místo. Ani dospělí
nepřišli zkrátka. Jejich družstvo si odvezlo velmi pěkné páté
místo.