V sobotu 17. května jsme odstartovali letošní závodní sezónu požárních útoků. Naše výprava byla početná – smíšené družstvo, starší žáci a dvě družstva mladších žáků se vydala do sousedních Krchleb. Počasí sice nebylo ideální – chladno, místy déšť – ale to nikomu nezkazilo náladu. Smíšené družstvo si vybojovalo čtvrté místo a odvezlo si bramborové medaile. Věříme, že příště se zadaří ještě o něco lépe a místo brambor to budou medaile kovové!

Napsat komentář